E΄ Συνάντηση του μεταπτυχιακού Colloquium Λειτουργικής του Εργαστηρίου Λειτουργικών Μελετών (2017-8)

To Εργαστήριο Λειτουργικών Μελετών του Τμήματος Ποιμαντικής και Κοινωνικής Θεολογίας, σας προσκαλεί στην πέμπτη και τελευταία συνάντηση του μεταπτυχιακού Colloquium Λειτουργικής για το ακαδημαϊκό έτος 2017-2018, που θα πραγματοποιηθεί τη Δευτέρα 4 Ιουνίου 2018 και ώρα 17:00 στην αίθουσα β΄ μικρή του 3ου ορόφου του κτηρίου της Θεολογικής Σχολής ΑΠΘ.

Ο εισηγητής  Michael Colburn, διδάκτωρ Επιστ. Η/Υ., θα παρουσιάσει το θέμα: «Το OLW –Λογισμικό για την έρευνα και τη σύνταξη σχολίων σχετικά με τα λειτουργικά κείμενα». Κατά τη διάρκεια του Colloquium θα δοθεί δυνατότητα στους συμμετέχοντες να αποκτήσουν κωδικούς πρόσβασης στο ειδικό λογισμικό και να εγγραφούν ως χρήστες σε αυτό.

Για περισσότερες πληροφορίες παρακαλούμε να επικοινωνήσετε με το Εργαστήριο Λειτουργικών Μελετών στην ηλεκτρονική διεύθυνση: nassis@past.auth.gr ή στο τηλέφωνο: 2310 99 66 87.

Posted in Ανακοινώσεις, Εκδηλώσεις.